Každoročne sa pred Vianocami vynára otázka, či sa oplatí kúpiť vianočný stromček umelý alebo živý.

Internetový obchod svetstromcekov.sk ponúka najväčší výber umelých stromčekov, ktoré sú na nerozoznanie od živých.  Umelý vianočný stromček vám ušetrí hneď niekoľko starostí. Prvým bodom je určite finančná stránka, kde kúpou umelého vianočného stromčeka podstatne ušetríte. Každým rokom ceny živých stromčekov stúpajú, a ak sa rozhodnete pre vianočný stromček umelý, ušetríte nemalé peniaze. Živé vianočné stromčeky nachádzame po Vianociach pohádzané pri smetných nádobách a naopak umelý vianočný stromček poslúži niekoľko rokov. Jednoducho ho zložíte do krabice a bude pripravený pre ďalšiu sezónu. Ďalším pozitívom je, že ihličie neopadáva a tak ubudnú aj starosti s neporiadkom.

Internetový obchod ponúka vianočné stromčeky rôznych veľkostí. Výhodou najmenších stromčekov je, že ich môžete umiestniť kamkoľvek. Ozdobia poličku, komodu alebo stolík v detskej izbe. Ideálne sú napríklad aj na spríjemnenie vianočnej atmosféry na pracovnom stole v kancelárii, jednoducho zapadne do každého interiéru. Opakom sú veľké a široké vianočné stromčeky, ktoré často zdobia vstupné haly firiem alebo nákupné centra. Ak máte dostatok priestoru v dome či byte v ponuke sú klasické veľkosti v rôznych prevedeniach.

Potrebujete ušetriť priestor? Je tu vianočný stromček 180cm

Pre tých, ktorí majú obmedzené priestorové možnosti, je dôležité zamerať sa na výber správnej veľkosti. Skvelou voľbou je vianočný stromček 180cm, čo sa týka aj priestorových možností. Tento stromček je do menších priestorov tak akurát a nemusíte sa báť, že bude nevýrazný. K výške stromčeka je priamo úmerne prispôsobená aj jeho šírka. Nezaberie veľa miesta a predsa navodí vianočnú atmosféru.

Vianočný veniec na dvere je ideálny na dotvorenie vianočnej výzdoby. Práve dvere sú to prvé čo uvidia prichádzajúci hostia a určite ich ohromí vianočný veniec na dvere dokonalo zladený s farbou vianočného stromčeka. Internetový obchod ponúka vence v rôznych prevedeniach od klasických z PVC materiálov až po realistické 3D vence, ktoré imitujú živé ihličie. Na výber sú bledé aj tmavé odtiene zelenej, strieborné a samozrejme aj moderné biele a zasnežené vence. Výhodou je, že sa predávajú neozdobené, takže majú univerzálne využitie a každý rok si ich môžete farebne prispôsobiť k vianočnej výzdobe.

Pozrite si našu ponuku na svetstromcekov.sk, kde nájdete vianočný stromček umelý, všestranne využiteľný  vianočný stromček 180cm , univerzálny vianočný veniec na dvere a mnoho iného.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram