PR článek

Krásne 3D vianočné stromčeky vyzerajú, ako živé. Viete, kde ich nakúpite lacno?

Pretože je čas myslieť pomaly na Vianoce, mnohí z nás začínajú dumať aj o kúpe vianočného stromčeka. Živé vianočné stromčeky sú stále drahšie, niečo stojí aj dopraviť ich domov, tiež strávime čas zháňaním a vyberaním… Ani správna starostlivosť o ne nie je ľahká a po celé Vianoce sme nútení vysávať ihličie, môžeme mať strach z kvapkajúcej smoly. To všetko sa dá úplne eliminovať, keď si kúpite umelý vianočný stromček. Navyše 3D vianočný stromček je veľmi podobný tomu živému, ale stráca všetky jeho nevýhody.

Poďte si vybrať ten správny vianočný stromček 3D

K najlepším e-shopom, kde môžete kúpiť vianočnú výzdobu, patrí svetstromcekov.sk. Nájdete tu obrovskú ponuku umelých vianočných stromčekov za skvelé ceny. Vďaka zaujímavým akciám vás budú stáť vianočné ozdoby oveľa menej, než bežne. Takýto vianočný stromček 3D je hitom posledných rokov. Vybrať si môžete borovicu, smrek aj jedľu, a to ako v klasickom variante, tak krásne bielu, zasneženú variantu. Čo tak 3D smrek kráľovský 210 cm vysoký? Alebo 3D stromček borovica himalájska 180 cm? Krásna je aj 3D jedľa zasnežená 180 cm vysoká. Vyberať môžete z obrovského množstva 3D umelých stromčekov, či už chcete menší alebo väčší variant.

Jedná sa o vysoko kvalitné umelé stromčeky, ktoré sú skvele hodnotené. Podľa ich výšky sa orientuje aj cena, môžu byť doplnené aj o LED svetlá. Za cca 5 000 a viac zoženiete nádherný strom a investícia sa vám za pár rokov vráti.

Bohatá ponuka vianočných stromčekov

Na svetstromcekov.sk nájdete aj FULL 3D stromčeky, biele zasnežené stromčeky, klasické stromčeky, extra vysoké alebo extra široké stromčeky, tiež malé a úzke stromčeky, umelé vianočné stromčeky v kvetináči alebo napríklad s LED osvetlením.

V ponuke je aj nejeden vianočný veniec na dvere, vianočné girlandy, podložky pod vianočné stromčeky, stojany na vianočné stromčeky a mnohé iné. Vďaka zľavám nakúpite kvalitne a výhodne.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram