Ako na zábavu všetkých členov rodiny

Pracovný týždeň sa chýli ku koncu a vy netúžite po ničom viac, než môcť konečne vypnúť a zresetovať sa po náročných dňoch. Cestou z práce už rozmýšľate nad tým, ako čo najlepšie vyuziť nadchádzajúce voľno.

Každý z nás sa niekedy potrebuje odreagovať od bežných každodenných povinností a dopriať si zopár ozdravných dúškov kvalitnej zábavy a relaxu. Možno by ste radi vyskúšali aj čosi nové, vzrušujúce a podnetné, čo bude vo vás ešte dlho rezonovať. Samozrejme chcete, aby hlavne vaše deti strávili čas plnohodnotným spôsobom. Aby sa zabavili, zašportovali si, mali radosť z aktivít, ktoré robia. Aby mali zaujímavé zážitky, na ktoré len tak nezabudnú.

Detské ihriská sú práve tie miesta, kde sa spája zábava i oddych so športom a pohybovými aktivitami.

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie ponúkajú mnoho priestoru pre hracie prvky a zaujímavé atrakcie.

Fun Parky a Fun Boxy – záruka nekončiacej zábavy

Vnútorné ihriská sú dostupné v rozličných veľkostiach a prevedeniach ako Fun Parky a Fun Boxy.

Fun parky sú priestorovo rozľahlejšie a sú vybavené množstvom atrakcií. Bývajú tematicky veľmi pestré a rôznorodé, takže tu môžete nájsť parky na motívy džungle, dinosaurieho či scifi sveta a mnohé ďalšie.

Fun Boxy sú zase priestorovo menšie a preto sa často vyskytujú v reštauráciách, hoteloch a rozličných predajniach.

Fun Boxy vďaka svojmu minimalistickému prevedeniu a menším rozmerom bývajú dostupné aj v podobe detských kútikov. Fun Boxy sú vybavené rozličnými hracími prvkami, takže si tu môžete vy aj vaše deti užiť kopu zábavy a dobrodružstiev.

Doplnky Fun Parkov a Fun Boxov majú dlhú životnosť a sú vyrábané zo zdravotne nezávadných materiálov, spĺňajúcich štandardy pre kvalitu a bezpečnosť.

Vo Fun parkoch i Fun Boxoch nájdete tie najzaujímavejšie hry a vyskúšate si aktivity od výmyslu sveta.

Doplnky na detské ihriská, to je široká škála atrakcií, od šmykľaviek, detských trampolín, multi športových ihrísk, až po lezecké steny či motokárové dráhy.

Šmýkačky

Žiadne ihrisko sa nezaobíde bez kvalitnej šmýkačky a deti šmýkanie priam zbožňujú. Šmýkačky sú vyrábané podľa normy a vybavené protipádovými rohožami, čo zaisťuje bezpečnosť pri každom sklze.

Valčekové šmýkačky

Šmýkanie na špeciálnych bezšmykových saniach pomocou gravitácie zaisťujú Valčekové šmýkačky. Rýchlo a ľahko sa na nej dá kĺzať po valčekoch a vychutnať si tak pocit aj z letného sánkovania.

Softbalová aréna

Nesmierne populárnu zábavu zabezpečí kvalitná softbalová aréna. Býva vybavená guľôčkovými delami, nasávačmi loptičiek a guľovými fontánami. Tu sa odohrávajú strhujúce zápasy so softbalovými loptičkami, ktoré lietajú vzduchom pomocou kompresora.

Multišportové ihriská

Máte radi futbal, basketbal, hokej, tenis či volejbal, a chceli by ste si vyskúšať viacej týchto športov na jednom mieste? Potom nesmiete vynechať multišportové ihrisko, kde si ich môžete zahrať pomocou jediného zariadenia.

Loptičkový bazén

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie ponúkajú aj mimoriadne obľúbenú atrakciu, a tou sú bazény naplnené loptičkami.

Trampolíny pre deti

Vo Fun parkoch ale aj vo Fun Boxoch si môžu vaše deti zaskákať aj na trampolínach najrôznejších typov. A zahrať si pritom aj interaktívnu hru ValoJump.

Spider Tower

Úzasný zážitok z lezenia a prekonávania stále vyšších úrovní poskytuje Spider tower. Prvoradá pri tejto aktivite je bezpečnosť, zabezpečená elastickými pásmi jednotlivých úrovní a ochrannými sieťami.

Vnútorné ihriská ponúkajú mnoho ďalších skvelých a zábavných atrakcií a hier, z ktorých si každý môže vybrať pre seba to pravé.

Projekt na detské ihrisko a jeho výstavba vyžaduje dokonalé, detailné plánovanie a kvalitné vyhotovenie. Musí spĺňať bezpečnostné normy a najvyššie štandardy kvality.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram