PR článek

Návod: Ako sa zaregistrovať do Kajotwin.sk?

Registrácia do online kasína Kajotwin.sk ti prináša množstvo výhod. Môžeš získať registračný a vstupný bonus a teraz navyše darček každý deň (vďaka Bonusovému kalendáru). K tomu ťa čakajú skvelé hracie automaty od piatich rôznych providerov a exkluzívne hry od spoločnosti Kajot. Znie to zaujímavo? Od všetkých týchto odmien ťa delí iba registrácia. Povieme ti, ako na to.

Ako sa zaregistrovať do Kajotwin.sk:

 1. Prejdi na hlavnú stránku online kasína Kajotwin.sk a klikni na tlačidlo „Zaregistrovať“.
 2. Zvoľ si svoje meno a heslo (ktoré v poslednej kolónke musíš zopakovať, aby nedošlo k zámene). Svoju voľbu potvrď kliknutím na tlačidlo „Ďalší krok“.
 3. V registračnom formulári starostlivo vyplň všetky požadované údaje (označené hviezdičkou), ako je meno, priezvisko, telefónne číslo alebo dátum narodenia. Mimoriadnu pozornosť venuj políčku s Dokladom totožnosti, pretože práve doklad totožnosti musíme následne overiť. Pokračuj kliknutím na zlatý banner „Ďalší krok“.
 4. Vyplň povinné údaje ako je Zdroj tvojich príjmov alebo či si politicky exponovaná osoba a na konci formulára nám udeľ súhlas so spracovaním tvojich údajov zaškrtnutím príslušných okienok. Prejdi na posledný krok v registrácii, kliknutím na tlačidlo „Ďalší krok“.
 5. Teraz ti pošleme overovací kód na telefónne číslo, ktoré si uviedol pri registrácii. Vlož overovací kód do na to určeného políčka a klikni na tlačidlo „Overiť“.
 6. Následne ti na tvoj e-mail zašleme potvrdzovací link. Prejdi do svojej e-mailovej schránky a klikni na banner „Aktivovať účet“.
 7. Týmto sa skončila tvoja registrácia do online kasína Kajotwin.sk. Ale nezabudni! Ak chceš využívať všetky výhody nášho kasína, musíš svoju registráciu dokončiť!

Ako dokončiť registráciu v Kajotwin.sk?

 1. Na dokončenie registrácie do Kajotwin.sk musíš overiť svoju identitu a potvrdiť platobnú metódu. Aj toto je veľmi jednoduché:
 2. Prejdi na stránku Kajotwin.sk, klikni na políčko „Prihlásenie“, vyplň svoje meno a heslo, ktoré si uviedol pri registrácii a klikni na možnosť „Prihlásiť“.
 3. Vo vyskakovacom okne na teba blikne upozornenie na nedokončenú registráciu a následne sa dostaneš k dokončeniu registrácie. Klikni na možnosť „Overenie totožnosti“ – Over a nahraj prednú a následne aj zadnú stranu občianskeho preukazu. Na konci formulára nahraj aj scan druhého preukazu totožnosti (cestovný pas, kartička zdravotnej poisťovne, vodičský preukaz), kde nám bude stačiť už len predná strana.
 4. Akonáhle tvoj doklad overíme, nasleduje priradenie bankového účtu. Zapíš číslo svojho účtu a následne pridaj aj výpis bankového účtu do systému (rovnako ako si nahrával preukaz totožnosti).
 5. Posledným krokom pre dokončenie registrácie je nastavenie herných limitov. Klikni na záložku „Moje konto“ a zvoľ možnosť „Dokončiť registraciu“.
 6. Pokračuj kliknutím na možnosť „Nastavenie limitov“. Prejdi na stránke úplne na koniec a tam si zvoľ možnosť nastaviť alebo odmietnuť nastaviť herné limity. Všetko potvrď kliknutím na tlačidlo „Uložiť“.

Gratulujeme! Práve si dokončil registráciu do online kasína Kajotwin.sk a máš k dispozícii všetky odmeny, ktoré sme pre hráčov pripravili!

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram